Yükleniyor

Chiller Su Soğutma

Chiller su soğutma sistemi su ile kondanseri soğutan sistemlerdir. Su soğutmalı chillerlerde fanlar vasıtasıyla kondanserin bulunduğu unitenin boru sıcaklığını veya gazın sıcaklığını alan su kelede soğur sonucunda tekrar kondansere geri döner. Chillerin içerisinde bulunan gazlar ise sıkışınca ısıyı yayan veya ısıyı üzerine çeken gazlardır.

Kısacası su soğutmalı chiller veya chiller su soğutma sistemleri kondenseri su ile soğuyan sistemlerdir. Kule fanları sayesinde kondanserin borularının içinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su kule içerisinde soğur.

Chiller Su Soğutma Sistemi Özellikleri

Daha düşük gaz basınçlarında çalışmayı sağladığından daha yüksek verimli sistemlerdir. Su Soğutma Sistemleri sayesinde sistemlerinizi rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Chiller ile soğutma sistemlerinde devreyi ve cihazları korumak adına chiller ile soğutulacak cihaz arasında eşanjör kullanılır.

Mini Chiller

Mini chiller ile işletmelerin ve makinelerin ihtiyacı olan soğuk suyu sürekli sağlamak için üretilmektedir. Tamamen kapalı blok sistemler olup tank, pompa ve evaporatör paslanmaz çelikten imal edilmektedir. 3 kW ile 32 kW arasında üretilen hava ile soğutmalı mini chillerler tasarımları itibarı ile çok az yer kaplamaktadır.

AYDIN SOĞUTMA SANAYİ

ÜRÜNLERLE İLGİLİ DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK YADA DİĞER SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN!